Опис

Інкубаційні яйця м’ясо-яєчної породи Геркулес – за своїми характеристиками стало своєрідним лідером в даній галузі. Перевага птахів цієї породи полягає в тому, що вони універсальні. Нехай курки породи геркулес трохи програють іншим вузькоспеціалізованим напрямкам, однак вони універсальні для розведення на присадибних ділянках. Маючи інкубаційні яйця м’ясо-яєчної породи Геркулес, можна отримати домашню птицю, яка буде не тільки нести достатню кількість яєць, але і дасть в кінцевому підсумку пару кілограм м’яса.
Виводилася порода птиці шляхом схрещування, в результаті є білий і кольоровий геркулес, які розрізняються кольором оперення. Вага півня – близько 4,5 кг, курка трохи поменше – 3,3кг. Несучість у курей породи геркулес  в межах 210 яєць, що на 10% нижче, ніж у курей, яєчної спрямованості. Інкубаційні яйця м’ясо-яєчної породи Геркулес важить зазвичай близько 64 м

Уточняйте актуальность ціни і наявність інкубаційного яйця породи Геркулес у менеджера. Це можна зробити, зателефонувавши на один з номерів:

📞 +38 067-131-11-13 
📞 +38 099-131-11-13
📞 +38 063-131-11-13

Мінімальне замовлення яєць для інкубатора 30 штук. Ви можете купити інкубаційні яйця Геркулес кратне числу 30, тобто 30, 60, 90 і т.д. Ціну та наявність уточнюйте у нашого менеджера.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Інкубаційні яйця породи Геркулес”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *