Опис

Свою популярність курки породи голошийка отримали завдяки неповторній зовнішності. Саме через неї, не дивлячись на всі якісні показники, інкубаційні яйця голошейкі не користуються надмірною популярністю. Справа в тому, що у них повністю відсутні пір’я на шиї і зобі. При цьому, у голошейних курей є стійка генетична домінанта, тобто всі ознаки передаються потомству.

Голошейні іспанки характеризуються середньою висотою і довгою тіла, корпус часто витягнутий, і має відношення до загальних розмірами – 1 до 2. Що стосується забарвлення, то він може бути найрізноманітніший, найбільш поширені кольори оперення – чорний, строкатий. Перші яйця курки починають нести вже в піврічному віці, м’ясо по своєму смаку дуже схоже з м’ясом індички. Середня вага півня в дорослому віці – 3,3 кг, курки – близько 2,3 кг. Несучість в перший рік близько 180 яєць, в наступні роки в межах 150 яєць. Середня вага інкубаційного яйця голошейкі – 55- 60 грам.

Мінімальне замовлення яєць для інкубатора 30 штук. Ви можете купити інкубаційні яйця Голошийки кратне числу 30, тобто 30, 60, 90 і т.д. Ціну та наявність уточнюйте у нашого менеджера.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Інкубаційні яйця Голошийки (Іспанка)”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *