РОСС_708

Можна виділити дві основні причини вирощування птиці на промислових фермах або тих, що організовані в домашніх умовах: заробіток на продажу м’яса та яєць. Навіть ті, хто не прагне отримати фінансову вигоду в, а першому або другому варіанті, але вирощує птицю для себе, замислюється над тим, яку ж породу найкраще розводити? РОСС-708 найбільш популярний напрям серед безлічі видів і далі в цій статті розповімо переваги, особливості та торкнемося теми догляду та утримання птахів цієї породи.

Порода РОСС-708 – представник схрещеною породи, яка була виведена в Голландії, але її переваги оцінили у всьому світі. Крос характеризується такими показниками, як підвищена несучість, тобто несуть яйця частіше звичайного і підвищена життєстійкість. При виведенні молодняка за допомогою інкубатора, фермер отримує близько 98% результату і це дуже високий показник виживаності у курчат. Бройлер РОСС-708 був отриманий шляхом схрещування декількох карликових порід. Селекціонери намагалися отримати м’ясо-яєчну породу, власне, це у них і вийшло.

Переваги ROSS-708:

• Прискорений набір ваги;
• Невибагливі у догляді та утриманні;
• Раціон харчування складається з самих звичайних кормів;
• З них виходить дієтичне м’ясо;
• Великі показники несучості.

Характеристики породи

Кури РОСС-708 виділяються своїми нестандартними формами статури. Не те щоб вони виглядали якось зовсім по-іншому, на відміну від інших курей, але карликовий зростання видає цю породу. У них короткі ноги, але дуже сильні і м’язисті. А як інакше, адже їм доводиться витримувати не менше м’язисту тушку. Їх тулуб виглядає гігантським, особливо на тлі цих маленьких ніг. Забарвлення пір’я – просто білий, без будь-яких вкраплень на шийці або крилах, як це часто буває. Гребінь і мочки вух яскраво-червоні.

За своїм зовнішнім виглядом РОСС-708 можна сплутати з іншими породами, менш продуктивними і не такими живучими, так що для уникнення плутанини, непорозумінь і шахрайства, найкраще купувати птахів або яйця для інкубації у перевірених постачальників.

Які відмінні риси РОСС-708 від інших порід? Якщо зовні, чи не досвідченому оку, птицю не так просто відрізнити від своїх родичів, то можна вдатися до фізичними показниками, а саме – зважити курку. Щоб було простіше орієнтуватися, запам’ятайте, що при нормальному розвитку курки, при належному догляді за нею, місячна птах буде важити близько 2,5 кг, не менше. Інші породи не можуть похвалитися такими показниками. Ну або ж фермеру доведеться напружитися і організувати супер збалансований раціон. Вираз “зростає, як на дріжджах” якраз таки можна застосувати до породи цих бройлерів.

У фінансовому плані, така порода вигідна принаймні з двох причин: у неї високий приріст виводка, фермер практично не втрачає в кількості, з моменту закладки яєць в інкубатор, крім цього швидкий набір ваги знижує витрати на корми. Як мінімум через цих двох факторів, фермеру варто придивитися до РОСС-708 і обзавестися цією породою в своєму пташиному дворі.

Утримання в пташнику і раціон бройлерів

Для того щоб користуватися всіма перевагами цієї породи, необхідно забезпечити сприятливе середовище для перебування і збалансований раціон харчування. Тоді бройлер забезпечить вам максимальну несучість, а гарне харчування допоможе зміцнити імунітет і посприяє швидкому набору ваги.

Особливості догляду за бройлерів РОСС-708

  1. Відповідний пташник. Утеплений, сухий і добре провітрюваних курник – ідеальне середовище для птиці.
  2. Дезінфекція. Дана процедура допоможе уникнути найпоширеніших захворювань курочок і перешкоджає зниженню продуктивності.
  3. Температурний режим. Утеплення підлоги сіном і тирсою допоможе пережити морози без втрат, а регулярне провітрювання курника в жаркий період тільки піде на користь.
  4. Достатня кількість простору. Так як ми говоримо про масивних і м’язистих бройлерах РОСС-708, то для їх комфортного розвитку, фермер повинен подбати про наявність великого простору в гніздах для кожної несучки, та й в цілому, потрібно постаратися підібрати просторий пташник.

Що стосується питань харчування, то тут все дуже просто. Їх ідеальний щоденний раціон складається з сухих і вологих кормів. Збалансоване харчування має включати в себе білки, жири, вуглеводи, вітаміни і мінерали. В общем-то, все, як і у людей. Ще зовсім маленьких курчат РОСС-708 необхідно забезпечити вільним доступом до поїлки. Досвідчені птахівники рекомендують замінити воду на відвар з шипшини або ромашки. Зовсім крихітний молодняк, що тільки вилупився потрібно забезпечити м’яким кормом, наприклад, це можуть бути відварені яйця або сир, із зернових допустима мелена вівсяна крупа.

На десятий день життя курчат РОСС-708 вже можна годувати подрібненим зерном, в яке можна трохи підсипати крейда або ракушняк. З овочів це може бути картопля і морква, але тільки в відвареному вигляді. З віком, поступово можна переходити на зелені корми з додаванням витамінів і мінералів. З моменту введення кормів можна помітити стрибок у вазі. Але якщо ваша мета – отримання яєць, то посилена годівля може зменшити несучість, а нести яйця вони починають приблизно у віці 4,5 місяця. У разі основної мети – отримання м’яса, на 180 день життя, бройлер досягає піку в своїй масі.

Як бачите, не дивлячись на те, що це гібрид, їх годування не особливо відрізняється від інших порід. В цілому, крос РОСС-708 не особливо вимогливі в плані догляду. Але крапля турботи про домашнє господарство їм не завадить. Натомість ви отримаєте їх регулярну і продуктивну несучість, важку тушку і дієтичне м’ясо, яке так високо цінується шанувальниками здорового харчування.

Купити інкубаційні яйця бройлера РОСС-708 можна на нашому сайті!