Наша компанія вже досить довго перебуває на ринку, і наша основна спеціалізація – це інкубаційні яйця птиці. Ми готові запропонувати яйця бройлерів, каченят, гусенят і індичат. Перелік продукції включає в себе масу найрізноманітніших порід, розрахованих на проживання та вирощування в різних умовах.

Будь-яка продукція, пропонована нами, має свій стандарт якості, тому що інкубаційні яйця вимагає ретельного і правильного догляду. Чим ми із задоволенням і займаємося, тобто від нас ви отримаєте, тільки свіже, якісне і правильно вирощене інкубаційне яйце бройлера або качки. Також поряд з цим ми пропонуємо добових бройлерів.

Також будь-який представник нашої дружної компанії, готовий допомогти вам в питаннях вирощування та утримання бройлерів. Якщо ви не змогли знайти потрібну інформацію на сайті, то ви можете зателефонувати з нами і отримати консультацію. Однак Ми все ж будемо раді, якщо наше спілкування виллється в повноцінну співпрацю, що дозволить нам заощадити ваш час і гроші. Адже простіше купити вже готовий якісний продукт, будь то інкубаційне яйце або добовий бройлер, ніж вивести самостійно, витрачаючи на це масу зусиль.